שירותים ניידים – לא מה שחשבתם

בשנים האחרונות, תחום המבנים הניידים הולך ומשתכלל, וכיום – ניתן למצוא לא רק קרווילות ומבנים מרשימים אחרים, אלא גם שירותים ניידים ברמה גבוהה, המתאפיינים במראה ובפונקציות שלא יביישו גם חדרי שירותים במסעדות יוקרתיות או באולמי אירועים. אז מהם בדיוק שירותים ניידים, כיצד הם שונים מהשירותים הכימיים שכולנו מכירים ומה עוד חשוב לדעת בנושא? לפניכם המדריך השלם.

מהם שירותים ניידים?

שירותים ניידים הם שירותים הממוקמים בתוך מבנים ניידים. בשונה מהשירותים הכימיים שכולנו מכירים, לא מדובר בתא בודד המתאפיין בריח לא נעים, אלא במבנה המכיל תאי שירותים, אסלות ואף מראות, כיורים ומיזוג. בעוד שבעבר, שירותים ניידים סיפקו לנו את הצורך הבסיסי בלבד בחדר שירותים, הרי שכיום מדובר במבנה המספק לנו הרבה מעבר לכך – ובכלל זה את רוב הפונקציות שקיימות בחדרי שירותים רגילים, לצד מראה יוקרתי, מפיצי ריח מרעננים ומים זורמים.

מתי נצטרך שירותים ניידים?

שירותים ניידים יכולים להתאים למגוון של אירועים שונים הנערכים בחוץ. לרוב, נשכיר שירותים כאלה כאשר נערוך אירוע שחשוב לנו או אירוע המתאפיין בפרופיל גבוה – כמו למשל כנסים חשובים, חתונות ועוד. השירותים הניידים יאפשרו לאורחים לקבל חווית שירותים כמעט רגילה לחלוטין ולעיתים אף מעבר לכך – כתלות בסוג השירותים שנשכיר, בפונקציות שיעמדו לרשות האורחים ובמידת האוורור בחדר.

על מה יש לתת את הדעת בעת השכרת שירותים ניידים?

בבואנו לשכור שירותים ניידים, חשוב לתת את הדעת על מגוון של אלמנטים, כאשר העיקריים שבהם הם תוואי השטח, נגישות לנכים, מידת האוורור הקיימת בשירותים והפונקציות שהשירותים מתאפיינים בהן:
• תוואי השטח – חשוב לבדוק מהו תוואי השטח באזור בו תהיו מעוניינים להתקין את השירותים עוד טרם האירוע, וזאת על מנת לוודא שאכן ניתן להתקין אותם באזור זה ושאין תוואי שטח בעייתי המונע זאת.
• נגישות לנכים – חשוב לוודא שהכניסה לשירותים נגישה לנכים ולאוכלוסיות מיוחדות, כמו למשל קשישים, אשר מתקשים בהליכה.
• מידת האוורור בחדר השירותים – חשוב לוודא שאתם משכירים שירותים מאווררים, ורצוי כאלה שגם מכילים מפיצי ריח. עניין זה יאפשר לנטרל את הריחות הלא נעימים אשר מתעוררים בשירותים באופן טבעי.

מגזין איי פרש – המוביל בתחום השכרת שירותים ניידים, שירותים כימיים להשכרה לאירועים מזמין אתכם לקרוא ולקבל מידע, ליצור קשר ולקבל ייעוץ, הכוונה ללא עלות.

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תכנון אירועים
תכנון אירועים שיקולים ותשתיות

תכנון אירועים שיקולים ותשתיות – כשמדובר בהפקת אירועים, יש היבטים רבים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח תוצאה מוצלחת. בין אם אתם מארגנים מפגש קטן או

תאי שירותים מפוארים

תאי שירותים מפוארים – איי פרש לאירועים עסקיים או משפחתיים בחיק הטבע, לטקסים, טיולים או משרדי מכירות בשטח, אנו ממליצים על השירותים המפוארים של איי

תאי שירותים VIP

תאי שירותים VIP – חברת איי פרש מתקני שירותי השטח המשודרגים ביותר בארץ, שירותי ה V.I.P. של i fresh אינם שירותים כימיים, אלא שירותים ניידים,