עורכים אירוע בחוץ? כך תיערכו לסיטואציה באופן המיטבי

מגזין מחיצה- המוביל בתחום גדרות אלומיניום, עץ ומתכת, שערי כניסה ופרגולות מזמין אתכם ליצור קשר ולקבל ייעוץ, הכוונה ללא עלות.

אין ספק כי אירועים הנערכים בחוץ, דורשים מידה רבה של זהירות, תכנון ולוגיסטיקה, אשר עשויה להיות מורכבת לעיתים. בין שלל הדברים שעלינו לתת עליהם את הדעת, כמו למשל הקייטרינג, הריהוט לישיבה ואמצעים נוספים שאנו זקוקים להם לצורך האירוע, חשוב לזכור את הצרכים הבסיסיים ביותר של המוזמנים, אשר נוגעים להיגיינה וליכולת להתפנות בסביבה נעימה וסטרילית. את אלה ניתן להשיג באמצעות שירותים כימיים או ניידים, ובמידת הצורך גם מקלחות ניידות – אשר יאפשרו לאורחים פרטיות מקסימלית בתנאי שטח לא אידיאליים. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

שירותים כימיים

אין ספק כי אירועים הנערכים בטבע, דורשים פתרון כלשהו לעניין חדר השירותים. באירועים רבים, שירותים כימיים יענו לנו על הצורך הבסיסי הזה, ויאפשרו לנו לספק לאורחים פתרון זמין ונגיש לחדר השירותים. בדרך כלל, שירותים כימיים יתאימו בעיקר לאירועים קצרים שאורכים יום או לכל היותר מספר ימים. במקרים בהם מדובר באירוע ממושך, הצפוי להתפרס על פני תקופה של מספר שבועות או חודש ומעלה, רצוי לשכור מבנים של שירותים ניידים – אשר למרות הדמיון הבסיסי בינם לבין השירותים הכימיים, מתאפיינים במספר שינויים מהותיים.

שירותים ניידים

שירותים ניידים הם שירותים הממוקמים בתוך מבנים ניידים. בשונה מהשירותים הכימיים, שירותים ניידים אינם בנויים כתא בודד, אלא כמבנה שלם המכיל מספר תאי שירותים שבהם קיימת אסלה מתפקדת, ולא רק מושב אסלה. בדגמים האיכותיים והמתקדמים יותר, קיימים גם כיורים, תאורה ואף מיזוג, אשר יחד יאפשרו לאורחים חוויית שימוש נעימה ביותר בחדר השירותים. אם אתם עורכים אירוע המתאפיין בפרופיל גבוה, ניתן גם להשכיר מבנים מפוארים של שירותים ניידים, אשר מכילים מגוון של פונקציות שונות, כמו גם מים זורמים, אוורור ומפיצי ריח שמטרתם לנטרל ריחות לא נעימים במבנה הנייד.

מקלחות ניידות

מקלחות ניידות מיועדות בעיקר לאירועים או למסיבות הנערכים במשך מספר ימים, ודורשים פתרון כלשהו לעניין ההיגיינה של האורחים. בדומה לשירותים הכימיים, גם המקלחות הניידות בנויות כתא בודד, אשר מכיל בתוכו ראש מקלחת ממנו יוצאים מים זורמים. המקלחת הניידת אינה מחוברת למערכת מים מתפקדת, אלא שואבת את המים שלה ממיכל ייעודי המוצמד למתקן של המקלחת ומתאפיין בקיבולת גבוהה במיוחד של מים.

ניווט מהיר במאמר

תאי שירותים מפוארים

תאי שירותים מפוארים – איי פרש לאירועים עסקיים או משפחתיים בחיק הטבע, לטקסים, טיולים או משרדי מכירות בשטח, אנו ממליצים על השירותים המפוארים של איי

תאי שירותים VIP

תאי שירותים VIP – חברת איי פרש מתקני שירותי השטח המשודרגים ביותר בארץ, שירותי ה V.I.P. של i fresh אינם שירותים כימיים, אלא שירותים ניידים,

שירותים ניידים לנכים

שירותים ניידים לנכים – איי פרש איי פרש מעמידה לרשותך תא שירותים נגיש, נוח, גדול ומרווח המותאם לנכים בכיסאות גלגלים, תאי שירותים המיוצרים על פי